Egzamin zawodowy A.25 2020 styczeń

Egzamin zawodowy: A.25
Zawód: fototechnik oraz technik cyfrowych procesów graficznych
Arkusz egzaminacyjny: pisemny i praktyczny
Rok: 2020

Arkusz PDF i odpowiedzi:

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina

Super, że opublikowałeś arkusze z egzaminu praktycznego dla kwalifikacji A.25 ale znowu są w zadaniach inne dane i inne grafiki, czy możesz opublikować oryginalne arkusze czyli takie jakie były na prawdę, już raz o tym pisałam tutaj i co… 😉

Paulina
Reply to  Arkusze

Według mnie to nie są oryginalne arkusze bo są inne grafiki i są pozmieniane dane, ja pamiętam że były inne grafiki i inne dane. Czy możesz wstawić arkusz taki jaki był naprawdę ?!

Paulina
Reply to  Arkusze

Arkusze nie jest taki sami bo są inne grafiki i są pozmieniane dane w arkuszu, ja pamiętam, że na egzaminie było logo POKÓJ ZAGADEK PIKSEL, potem był baner POKÓJ ZAGADEK PIKSEL i animacja tego baneru, więc proszę o wstawienie arkusza z tymi grafikami !!!

Paulina
Reply to  Arkusze

To proszę wstawić taką wersje jak była na egzaminie a egzamin nie jest identyczny bo są inne dane i inne grafiki! Proszę nie bawić się w inne wersje tylko wstawić taką wersje jak była na egzaminie!

Paulina
Reply to  Arkusze

To proszę jakoś zdobyć te wersje których nie masz i je tutaj wstawić bo na egzaminie były inne grafiki i inne dane w zadaniach !

predator
Reply to  Paulina

Chcesz tamte arkusze to ich sobie poszukaj : )

Domisia
Reply to  Paulina

Czego ty kobieto nie rozumiesz!!!! Ten kto wymyśla testy egzaminacyjne robi kilka wersji, trzy albo i więcej. Są rozsyłane do szkół i nic dziwnego że się różnią, no i zależy na którą trafi twoja szkoła, ale różnice są niewielkie. Wiem z własnego doświadczenia bo przez ostatnie 3 lata podchodziłam 3 razy do egzaminów. Tak było na A20 i A25
Ten kto umieścił tu ten egzamin ma rację bo to jest jedna z wersji