Egzamin zawodowy kwalifikacja A.25

Kwalifikacja: A.25
Nazwa kwalifikacji: Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych
Zawód: Fototechnik oraz technik cyfrowych procesów graficznych

24 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina

Witam, dzisiaj tj.27.06.19 pisałam egzamin poprawkowy w kwalifikacji A.25 czerwiec 2019, dałoby rade wrzucić arkusz praktyczny czerwiec 2019 trochę szybciej wraz z załącznikami ?! Proszę o info.
Pozdrawiam 🙂

Paulina
Reply to  Arkusze

Okej, dzięki za info 🙂

Gosia

Czy po weekendzie można się spodziewać wrzucenia na stronkę arkusza praktycznego (czerwiec 2019)z kwalifikacji A.25 wraz z zasadami oceniania?

Gosia
Reply to  Arkusze

Ale poniżej jest napisane, że w pierwszej połowie lipca „Czerwiec 2019 – Arkusze z egzaminów zawodowych (czerwiec 2019) będą opublikowane po zakończeniu wszystkich egzaminów pisemnych i praktycznych z letniej sesji (czyli w pierwszej połowie lipca)”

Paulina

Witam, jest już początek września więc czekam na arkusz z letniej sesji z egzaminu zawodowego A.25 wraz z załącznikami i zasadami oceniania 🙂

Paulina
Reply to  Arkusze

Okej, super 🙂

Paulina

Witam, czy można liczyć na jakieś arkusze z egzaminu praktycznego np. ze stycznia 2012 !? Proszę o info.
Pozdrawiam

Paulina
Reply to  Arkusze

okej, dzięki za info 🙂

Paulina

Ja tylko proszę żeby treść arkuszy z sesji zimowej była taka sama jak na arkuszach w szkołach tzn. żeby wszystkie dane były takie same i żeby się niczym nie różniły, czyli mają być takie same.
Pozdrawiam 🙂

Paulina
Reply to  Arkusze

akurat…., ostatnio czerwcowy egzamin różnił się danymi i np. była zmieniona treść zadania z animacji bo w serwisie arkusze.pl animacja np. trwała 9 sek a w szkolnym arkuszu miała trwać chyba 15sek. więc arkusze z serwisu różnią się danymi od tych szkolnych.
Proszę żeby treść arkuszy była taka sama jak w szkołach!
Pozdro.

Lila
Reply to  Paulina

Słoneczko patrz na numer zadania… i nie kompromituj się takimi niegrzecznymi wpisami pod adresem autora strony

Martyna

Jak czytam te komentarze, to aż się we mnie gotuje. Ludzie, gość odwala kawał dobrej roboty. Ba, jakiej tam dobrej – rewelacyjnej roboty. Całować go po rękach powinniście, bo dzięki niemu przygotowania do egzaminu są dużo łatwiejsze niż jeszcze rok czy dwa lata temu. A Wy zamiast się cieszyć to wymyślacie jakieś bzdury. Chcecie by gość dodawał arkusze jak jeszcze trwają egzaminy, chcecie prehistorycznych arkuszy jak macie kilkanaście innych, a już najbardziej rozczula mnie ta prośba o dodawanie wszystkich wersji arkusza, bo przecież to jest kolosalna różnica czy w poleceniu jest zapisane 9 sekund czy 15. Ja wręcz nie wierzę… Czytaj więcej »

Kawka
Reply to  Martyna

Podpisuję się pod słowami Martyny i ślę ogromne podziękowania za stworzenie tej strony. Między innymi dzięki tej stronce udało mi się bez przeszkód zdać egzamin zawodowy 🙂

Rafał
Reply to  Martyna

Dzień dobry,
Całkowicie się zgadzam. Większości użytkowników wydaje się, że prowadzenie takiego serwisu to robi się samo – gdyby był płatny to marudziliby, że za drogo. Sam prowadzę stronę z materiałami dla uczniów to wiem ile trzeba pracy włożyć aby to wszystko wyglądało i poprawnie funkcjonowało.
WIELKI SZACUN DLA AUTORA!!!